Krejt ndryshe nga seriali, ‘Pajtesa’ do t’iu befasojë me pamjen sot

Fiona Gllavica po vazhdon të jetë një ndër aktoret më të pëlqyera kosobare.

U bë e njohur në publik që kur u bë pjesë e serialit, ‘Çka ka shpia’ me rolin e ‘Pajtesës’, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera në këtë serial.

Ajo është tejet aktive në rrjete social, dhe sot ka publikuar në Instagram një foto ku duket shumë ndryshe nga seriali.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close