Kunata e rregulloi Leartën, por ku është nisur ajo me pamje si nuse

Learta Jakupi është tani një ndër personazhet më të përfolura në publik e në media.

Ajo fillimisht u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani famën më të madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj.

Learta është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se kunata e ka rregulluar si nuse, dhe kështu ajo po duket shumë bukur.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close