Learta vishet si ‘adoleshente’ për të dal, por djalin e lë të veshur në këtë gjendje

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo është parë në një foto me djalin e saj ku shihet e veshur bukur, ndërsa djalin e ka lënë në pizhama.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close