Një mami si Majlinda, kaq bukur e ka veshur Roanin sot

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai.

Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës.

Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profilin e saj në Instagram.

Edhe sot ajo ka publikuar një foto të tij, të cilin e ka veshur shumë bukur.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close