Nysretit i bëjnë surprizë për ditëlindje, por kështu ia prish mbesa tortën

Sot, këngëtari i mirënjohur, Nysret Muqiqi feston ditëlindjen.E në këtë ditë të veçantë ai mori urime të shumta nga miq e familjarë.

Në shtëpi atij i kanë bërë edhe një surprizë.E tortën duket se ia ka prishur vajza e Egzonës dhe Albatritit ende pa e parë.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close