Pamje nga vila luksoze e Edona Llalloshit

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit pamje nga momentet që ka kaluar këtë të diele bashkë me familjen e saj.

Këngëtarja ka shijuar kohën e mirë në vilën e saj në fshatin Bërnicë e Epërme, bashkë me fëmijë dhe bashkëshortin.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close