U fye keq pasi komentoi vajzën e Arkanit, Sellma bën këtë veprim

Sellma Kasumoviç është një ndër grimeret më të pëlqyer shqiptare

Ajo është shumë e njohur si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Së fundi ajo është përfolur shumë pasi I komentoi vajzës së Arkanit dhe Cecës, duke e quajtur atë të bukur.

E pasi mori shumë komente negative nga shqiptare, Sellma bëri një postim ku e arsyeti vetën.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close